FURNITURE / Tables / Dining table 5031326

nr 503 1326

DINING TABLE

Lenght: ()

Mahogny, längd: 140, djup: 94, höjd: 73 + 2 ilägg [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 350

Monday January 14 2008
at 16:52:31

12/1 15:39:16 1      300 kr
14/1 15:24:24 2      Vinnande bud